Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie sú nielen elegantným doplnkom Vášho interiéru, ale tiež veľmi vhodnou protislnečnou clonou pri zachovaní estetiky.

Používajú sa v kanceláriách, obchodoch, zdravotníckych zariadeniach, rodinných domoch alebo pri predeľovaní miestností a celkom nahradzujú v interiéri záclony a závesy.

Lamely vertikálnych žalúzií sú zhotovené z vysokokvalitných látok, ktoré Vám ponúkame v širokej farebnej škále, a takisto s rôznymi druhmi povrchovej úpravy. Výhodou textílií je antistatická úprava zabezpečujúca odpudzovanie usadajúceho sa prachu. Niektoré textílie sú vyrábané s prísadou sklovlákna, čím je zaručená ich nehorlavosť. Do priestorov s vyšším stupňom znečistenia sú vhodné plastové lamely, pre ich ľahkú údržbu a umývateľnosť.

Horizontálne žalúzie

ISSO design prináša nový pohľad na okno. Prvé interiérové žalúzie vyvinuté pre moderný vzhľad okien. Vzhľadom k starostlivému zhotoveniu výrobku a dokonale ukrytým upevňovacím konštrukciám, vytvára okno a žalúzia dokonalý súlad, tak vzhľadový, ako aj funkčný.

Polohovanie lamiel je možné v ktorejkoľvek polohe spustenej žalúzie. Sú vhodné pre širokú škálu okien s jednoduchým i dvojitým zasklením, vyrobených z plastu, kovu, alebo dreva. ISSO design zabezpečuje farebné zladenie horného a spodného profilu, krytov, guličkovej retiazky a úchytiek.

Lamely o šírke 25 mm v širokom farebnom spektre, sú farebne stáleodolné voči poškodeniu.

Ak máš akúkoľvek otázku,

NEVÁHAJ!